Intel już nie uważa Windows 8 za nieukończony produkt

 
 

Intel już nie uważa Windows 8 za nieukończony produkt

 
Intel już nie uważa Windows 8 za nieukończony produkt
Informowałem was niedawno o opinii Paula Otelliniego, szefa Intela, który podobno na zamkniętym spotkaniu z pracownikami stwierdził, że Microsoft wyda Windows 8 na rynek, mimo iż ten jest nieukończony. Intel uważa doniesienia prasowe za bezpodstawne.

Intel już nie uważa Windows 8 za nieukończony produkt
Paul Otellini

- Intel ma długą, pełną sukcesów tradycję współpracy z Microsoftem przy pracach nad nowymi platformami Windows, dostarczając urządzenia, które są ekscytujące, niesamowicie wydajne i kompatybilne. Intel spodziewa się, że tak będzie i w przypadku Windows 8. Intel, Microsoft i nasi partnerzy blisko ze sobą współpracowali przy testowaniu i zatwierdzaniu, by zapewnić produkty wysokiej jakości, a tych opartych o platformę Intela pojawi się w październik ponad 200. Paul Otellini, dyrektor generalny Intela, stwierdził publicznie, że Windows 8 jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka kiedykolwiek przydarzyła się Intelowi, mając na myśli pojawienie się interfejsu dotykowego w popularnych komputerach i nadciągającej olbrzymiej fali ekscytujących nowych ultrabooków, tabletów i urządzeń convertible – czytam w oświadczeniu Intela.


Intel ma już jutro zaprezentować kilka urządzeń stworzonych dla Windows 8, w tym tablety od firm HP, Dell, Acer, Lenovo, Asus, Samsung i ZTE z procesorami Intela.

Za: chip.pl

Piszę poprawnie po polsku!

 
Portator
Ranga: Redaktor
Liczba postów: 3.458
Dołączył: 09 2012

Podziękował: 2
Pomógł: 6
27.09.2012, 17:10
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.

Google
Facebook