Microsoft Technology Summit 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc!

 
 

Microsoft Technology Summit 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc!

 
Microsoft Technology Summit 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc!
W ciągu miesiąca od uruchomienia rejestracji na jedną z największych konferencji technologicznych w Polsce zarejestrowało się aż 1500 uczestników. Ponadto do grona gości specjalnych dołączył David Chappell, autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT. Aby wziąć udział w 7 edycji Microsoft Technology Summit 2012, która odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim centrum EXPO XXI należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie http://www.mtskonferencja.pl. Osoby rejestrujące się do 7 października mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji cenowej.

Microsoft Technology Summit 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc!

Po niecałym miesiącu od uruchomienia rejestracji swój udział w tegorocznym MTS zgłosiło już ponad 1500 uczestników. Trzeba śpieszyć się z rejestracją, bo miejsc jest coraz mniej. Organizatorzy przewidzieli, że w konferencji weźmie udział maksymalnie 2500 gości.

W tej chwili największym zainteresowaniem cieszą się sesje poświęcone SQL Server 2012, programowaniu aplikacji dla Windows 8, zmiany w Active Directory oraz Windows Server 2012.

Organizatorzy potwierdzili, że do grona gości specjalnych Microsoft Technology Summit 2012 dołączył David Chappell, główny partner w firmie Chappell & Associates. David wystąpił na ponad 100 wydarzeniach i konferencjach na pięciu kontynentach. W jego seminariach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy liderów, architektów IT oraz programistów z 45 krajów. Jego książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków i są regularnie używane w ramach zajęć na takich uczelniach, jak MIT oraz ETH w Zurychu. Współpracował m.in. z firmami Hewlett-Packard, IBM, Microsoft i Target Corporation oraz uniwersytetem Stanforda, wdrażając nowe technologie i produkty oraz edukując personel klientów. Posiada licencjat w dziedzinie ekonomii i dyplom magistra informatyki na uniwersytecie Wisconsin-Madison.

Już wcześniej swój udział w konferencji potwierdzili John Craddock zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych oraz Paula Januszkiewicz - specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych.

Siódma edycja konferencji jest szczególna także dlatego, że podczas niej odbędzie się pierwsza oficjalna prezentacja Windows 8 w Polsce.

Tegoroczna konferencja oferuje zróżnicowany i niezwykle bogaty program uwzględniający najnowsze technologie Microsoft oraz światowe trendy branży IT. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mogli skomponować swój indywidualny plan spośród blisko 56 sesji, przygotowanych przez 67 ekspertów.

Promocyjne ceny wejściówek - 799 PLN brutto - obowiązują do 7 października. Przy rejestracji po tym terminie obowiązuje standardowa cena 1099 PLN brutto. Ponadto firmy rejestrujące większą liczbę uczestników mogą skorzystać z promocji „4+1” i przy zakupie 4 wejściówek otrzymać piątą gratis. Wówczas warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesna rejestracja 5 osób (lub wielokrotności pięciu).

Patronem technologicznym MTS 2012 jest firma Nokia, partnerem złotym Veeam Software. Ponadto konferencję wspierają tacy partnerzy jak Passus, COMBIDATA, Capgemini, Promise, Quest Software, EMC oraz Betacom.

Szczegóły dotyczące MTS 2012 znajdują się na stronie http://www.mtskonferencja.pl

Za: chip.pl

Piszę poprawnie po polsku!

 
Portator
Ranga: Redaktor
Liczba postów: 3.458
Dołączył: 09 2012

Podziękował: 2
Pomógł: 6
27.09.2012, 17:22
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.

Google
Facebook