Sklep z androidowymi aplikacjami dla... Windows

 
 

Sklep z androidowymi aplikacjami dla... Windows

 
Sklep z androidowymi aplikacjami dla... Windows
AMD najwyraźniej lubi łączyć różne rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują.
Jeden z największych producentów procesorów na świecie chce połączyć Androida z Windows. Uruchomiła sklep z aplikacjami dla Androida, który będzie działał na systemie Microsoftu.


Sklep z androidowymi aplikacjami dla... Windows

AMD podjął się współpracy z firmą BluStacks. Ta jest znana ze stworzenia aplikacji, która symuluje środowisko Androida w systemie Windows, dzięki czemu można na systemie Microsoftu uruchamiać gry i aplikacje pisane z myślą o systemie Google’a. Niestety, nie wszystkie one działają, ale i tak jest to wielki krok naprzód.

Kolejny wykonuje AMD. Wspólnie z firmą BlueStacks opracował sklep z aplikacjami AMD AppZone, w którym znajdziemy gry i aplikacje z Androida, które dzięki rozwiązaniu BlueStacks, z cała pewnością zadziałają pod Windows. Gry i aplikacje na AppZone są ponoć zoptymalizowane z myślą o układach Radeon i APU firmy AMD.

AppZone pozwala na kupowanie gier i aplikacji bezpośrednio z samego programu, ale jest też zintegrowany z Google Play, Amazon Appstore, 1Mobile Market i GetJar. Sklep ma być preinstalowany w komputerach z procesorami AMD. Można go już http://cdn.bluestacks.com/public/bstkappsonpc/amdapps/Downloads/bluestacks_appplayer_AMD_Installer.exe

Za: chip.pl

Piszę poprawnie po polsku!

 
Portator
Ranga: Redaktor
Liczba postów: 3.458
Dołączył: 09 2012

Podziękował: 2
Pomógł: 6
01.10.2012, 16:14
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.

Google
Facebook