Sterowniki NVIDIA GeForce dla Windows 8

 
 

Sterowniki NVIDIA GeForce dla Windows 8

 
Sterowniki NVIDIA GeForce dla Windows 8
Jest to pierwszy posiadający certyfikat WHQL sterownik z rodziny sterowników R400 (wersje od 304.xx do 306.xx) posiadający certyfikat WHQL sterownik GeForce łączący obsługę systemów operacyjnych Windows 8, Windows 7 i Windows Vista w pojedynczym pakiecie sterowników.

Jest to rekomendowany sterownik dla nadchodzących kasowych gier PC - Borderlands 2 z obsługą technologii PhysX i 3D Vision
oraz World of Warcraft: Mists of Pandaria z obsługą technologii 3D Vision i DirectX 11.

Nowości w sterownikach z serii R304:

Obsługa GPU
Dodana obsługa GeForce GTX 660 Ti, GeForce GTX 660 oraz GeForce GTX 650.
Zastrzeżenia dotyczące obsługi starszych układów: po udostępnieniu sterowników GeForce R304 wsparcie układów GPU z serii GeForce 6 i GeForce 7 zapewniane będzie w ramach wsparcia dla starszych produktów. Sterowniki GeForce R310 (kolejna rodzina sterowników) nie będą zapewniać obsługi wyżej wymienionych produktów.

Dodana obsługa technologii NVIDIA TXAA
NVIDIA TXAA to nowa technologia antyaliasingu o filmowej jakości, zaprojektowana specjalnie po to, by zredukować wykorzystanie techniki temporal aliasing (powodującej zacinanie się i migotanie obrazu w ruchu) poprzez użycie kombinacji sprzętowego AA, niestandardowego rozwiązania AA o filmowej jakości oraz filtrowania korzystającego z techniki temporal filter.
The Secret World to pierwsza gra obsługująca technologię TXAA.
Dowiedz się więcej na temat techniki TXAA na stronie: http://www.geforce.co.uk/


Kluczowe poprawki
Rozwiązuje występujący sporadycznie problem zacinania się synchronizacji pionowej (vsync) w przypadku układów GPU z serii GeForce GTX 600.
Usunięto problem w wyniku którego fabrycznie podkręcone karty niektórych producentów pracowały z niższym taktowaniem zegara.
Usunięto problem wydajności występujący w Total War: Shogun 2 z najnowszym patchem do gry.Sterowniki 306.97 WHQL można pobrać ze strony producenta:


Sterowniki NVIDIA GeForce dla Windows 8
Sterowniki NVIDIA GeForce dla Windows 8
 
slawektor
Ranga: Niezarejestrowany
 
Podziękował:
Pomógł:
24.09.2012, 08:34
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.

Google
Facebook