Tak wyglądają pudełka z Windows 8!

 
Tak wyglądają pudełka z Windows 8!
Na miesiąc przed premierą nowych okienek do sieci wyciekły zdjęcia prezentujące opakowania wersji BOX Windows 8.

Tak wyglądają pudełka z Windows 8!

Do rynkowej premiery Windows 8 pozostał tylko miesiąc. Nowe okienka zadebiutują w sprzedaży już 26 października (a rynkowa premiera zostanie poprzedzona oficjalną konferencją, która odbędzie się dzień wcześniej w Nowym Jorku). Tymczasem do sieci wyciekły zdjęcia pudełek wersji BOX nowych okienek, które opublikował polski serwis - ***. Notabene ten sam, który trzy lata temu opublikował fotki opakowań Windows 7.

Z fotografii opublikowanych przez CentrumXP wynika, że na sklepowych półkach znajdziemy co najmniej trzy różne warianty systemu. W zasadzie to dwa, gdyż ostatnie z nich jest tylko rozszerzeniem Windows 8 Pro Pack.

Windows 8 w podstawowej wersji (zwanej również Core) dostępny będzie w białych opakowaniach, w pięciu różnych wariantach schematycznych. Podobnie, jak Windows 8 Pro, ale tym razem system będzie zapakowany w czarne pudełeczka. Ostatnim z kolei jest wspomniany dodatek Windows 8 Pro Pack, który będą mogli zakupić użytkownicy ósemki w najbogatszej wersji, czyli Pro. W środku nie znajdziemy jednak zapewne płyty lub innego nośnika instalacyjnego, ale jedynie kupon zawierający kod uprawniający do pobrania zawartości rozszerzenia, w tym Windows Media Center, które "wyleciało" z Windows 8.

Poniższe zdjęcia pokrywają się z tymi, które w zeszłym miesiącu opublikował serwis The Verge. Wtedy też znany był tylko pierwszy z wariantów schematycznych. Dziś już wiemy, że będzie ich pięć.

Tym samym zdaje się również, że plotki o braku wersji pudełkowej Windows 8 są nieprawdziwe. Kilka dni temu wspominałem wam, że Microsoft może zrezygnować z "BOX-owej" wersji systemu. Najprawdopodobniej nie jest to prawda.

Nie oznacza to wcale, że Microsoft zrezygnuje z cyfrowej dystrybucji Windows 8. Taki wariant systemu również będzie dostępny. Co ciekawe, będzie tańszy niż wersja w pudełku, gdyż w tym przypadku odpadnie wiele dodatkowych kosztów (w tym nośnika czy związanych z produkcją). Z informacji, które wyciekły do sieci w zeszłym miesiącu wiemy, że za sam nośnik z Windows 8 Microsoft zamierza sobie krzyczeć 14,99 euro, a więc około 70 złotych. Całkiem więc możliwe, że decydując się na zakup pudełkowej wersji systemu będziemy musieli zapłacić około 100 złotych więcej.

Jak wam się podobają pudełka z Windows 8? Są ładniejsze niż wcześniejszych wydań okienek czy nie?

Tak wyglądają pudełka z Windows 8!
Tak wyglądają pudełka z Windows 8!
Tak wyglądają pudełka z Windows 8!
Źródło: CentrumXP, fot.: CentrumXP, The Verge

Piszę poprawnie po polsku!

 
Portator
Ranga: Redaktor
Liczba postów: 3.458
Dołączył: 09 2012

Podziękował: 2
Pomógł: 6
24.09.2012, 06:44
RE: Tak wyglądają pudełka z Windows 8!
Fajnie to wygląda.

[img]http://ubuntuone.com/3SM1PIy2xzq44GzilBaTOj[/img]
Copyright © 2012 by DamiaX
 
DamiaX
Ranga: User systemu
Liczba postów: 298
Dołączył: 09 2012
Reputacja: 3

Podziękował: 0
Pomógł: 0
24.09.2012, 09:45
RE: Tak wyglądają pudełka z Windows 8!
Mnie interesuje cena licencji dla składaków i oem - czy warto zapłacić trochę więcej i rozbudowywać kompa czy nie. Te pudełka z fioletem ładne, a zdjęcia tych pierwszych krążą po necie od dawna.
 
nomoreground
Ranga: Młodszy user systemu
Liczba postów: 134
Dołączył: 09 2012
Reputacja: 3

Podziękował: 0
Pomógł: 0
25.09.2012, 17:12
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.

Google
Facebook