Telefon z Windows Phone 8 - HTC Windows Phone 8S

 
 

Telefon z Windows Phone 8 - HTC Windows Phone 8S

 
Telefon z Windows Phone 8 - HTC Windows Phone 8S
Telefon z Windows Phone 8 - HTC Windows Phone 8S

Opis producenta:

Atrakcyjne wzornictwo i odważna kolorystyka
Ten smartfon przyciąga spojrzenia swoim oryginalnym wyglądem oraz odważną kolorystyką. Kiedy dodać do tego czytelne, proste i ciekawie zaprojektowane menu, dostajemy smartfon, który mocno wyróznia się na tle innych (a może nawet zostawia konkurencję daleko w tyle!).

Wytrzymała bateria
Dzięki specjalnie zoptymalizowanej, wytrzymałej baterii i wydajnemu procesorowi dwurdzeniowemu 1 GHz ten smartfon zawsze zapewni Ci łączność, a przy tym wymaga rzadszego ładowania niż inne telefony. To nie wszystko! Zdjęcia, dokumenty i inne zasoby możesz mieć zawsze pod ręką, korzystając z darmowego konta o pojemności 7 GB w usłudze SkyDrive.

Studyjna jakość dźwięku i wspaniałe multimedia.
Zamiast jedynie słuchać muzyki, poczuj jej magię dzięki wbudowanemu profilowi Beats Audio™. Głębsze basy, wyraźniejszy głos i szczegółowe wysokie tony — piosenki, gry, filmy i nagrania wideo jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze. Zatrać się w muzyce i graj w ulubione gry, korzystając z gier na konsolę Xbox i usługi Xbox Music, w ramach której masz dostęp do ponad 17 milionów utworów.

Dla miłośników fotografowania
Naciskając przycisk aparatu — nawet na ekranie blokady — szybko zrobisz i udostępnisz zdjęcia z aparatu 5MP o rozdzielczości 720p z automatyczną lampą błyskową. Twórz inspirujące, oryginalne zdjęcia dzięki wbudowanym obiektywom i pokazuj obrazy na dużym, barwnym wyświetlaczu. To nie wszystko! Zdjęcia i filmy możesz mieć zawsze pod ręką. Są teraz łatwo dostępne, dobrze zorganizowane, bezpieczne i chronione automatycznymi kopiami zapasowymi na bezpłatnym koncie SkyDrive o pojemności 7 GB.

Najważniejsze cechy urządzenia:

Procesor: Dwurdzeniowy Qualcomm® S4 1 GHz
Wyświetlacz: 4' o rozdzielczości WVGA
Rozmiar matrycy kamery: 5 megapikseli
Pojemność baterii: 1700 mAh
Technologia Beats Audio

Zapraszam do dyskusji nt urządzenia.
 
mypoorbrain
Ranga: Moderator
Liczba postów: 933
Dołączył: 11 2012

Podziękował: 6
Pomógł: 51
10.11.2012, 01:54
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.

Google
Facebook