Windows 8 Pro za 69zł!

 
Windows 8 Pro za 69zł!
Windows 8 Pro za 69zł!
"Ruszyła oferta uaktualnienia systemu Windows, dzięki której klienci kupujący obecnie komputery z preinstalowanym Windows 7, będą mogli odebrać Windows 8 Pro za 69 PLN w momencie premiery.

Aby skorzystać z tej oferty, należy kupić kwalifikujący się komputer z systemem Windows 7 w okresie od 2 czerwca 2012 r. do 31 stycznia 2013 r i zarejestrować się na stronie http://www.pobierzwindows8.pl

Kwalifikujący się komputer to nowy komputer zakupiony w okresie promocji, do którego dołączono ważny certyfikat autentyczności oraz klucz produktu Windows 7 i na którym preinstalowano jeden z następujących systemów:

* Windows 7 Home Basic
* Windows 7 Home Premium
* Windows 7 Professional
* Windows 7 Ultimate

Realizacja oferty:
Aby skorzystać z Oferty uaktualnienia systemu Windows, należy zarejestrować się na stronie http://www.pobierzwindows8.pl

Po dokonaniu rejestracji i zweryfikowaniu danych przez firmę Microsoft klienci otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.
Po premierze Windows 8 klienci otrzymają wiadomość e-mail z kodem promocyjnym i instrukcjami dotyczącymi płatności i sposobu pobrania oprogramowania. Kod promocyjny zostanie zrealizowany w trakcie składania zamówienia na uaktualnienie i umożliwi skorzystanie z ceny promocyjnej.

Ostatni dzień, w którym można zarejestrować się i zamówić uaktualnienie do systemu Windows 8, to 28 lutego 2013 r.


Cena promocyjna dotyczy uaktualnienia jednego zakupionego komputera. Klient może skorzystać z maksymalnie pięciu ofert uaktualnienia. Uaktualnienie można zainstalować na dowolnym komputerze z kwalifikującym się systemem operacyjnym Windows.

Oferta uaktualnienia obejmuje możliwość korzystania przez 90 dni z bezpłatnej pomocy technicznej świadczonej przez firmę Microsoft.
Za dodatkową opłatą dostępne będą dyski DVD z uaktualnieniem do systemu Windows 8. Ich cena będzie dodawana do ceny pobieranego oprogramowania.

Oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych (np. użytkowników domowych, uczniów i studentów oraz entuzjastów komputerów).


Źródło: blog.mrnet.pl

Pozdrawiam,
Kamil
 
Kamil
Ranga: Wdrażany
Liczba postów: 17
Dołączył: 09 2012
Reputacja: 1

Podziękował: 0
Pomógł: 0
24.09.2012, 07:26
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.

Google
Facebook