Windows 8 w sprzedaży jako nieukończony produkt?

 
 

Windows 8 w sprzedaży jako nieukończony produkt?

 
Windows 8 w sprzedaży jako nieukończony produkt?
Tak przynajmniej twierdzi szef Intela.
Paul Otellini stwierdził na spotkaniu z pracownikami, że Microsoft zamierza wprowadzić na rynek system Windows 8 zanim ten będzie w pełni ukończony.


Windows 8 w sprzedaży jako nieukończony produkt?

Premiera Windows 8 ma się odbyć już 26 października. To już za niecały miesiąc. System zapowiada się bardzo obiecująco, ale zdaniem Paula Otelliniego, mógłby być dużo lepszy. Ponoć następca Windows 7 wymaga wciąż pewnych ulepszeń, które Microsoft zamierza wprowadzić już po premierze. Sama wypowiedź Otelliniego nie ma charakteru oficjalnego: wyraził on swoją opinię podczas spotkania z pracownikami, a jeden z nich postanowił być niedyskretny i pójść z donosem do mediów.

Co ciekawe, Otellini uważa, że Microsoft ma rację. Jego zdaniem opóźnianie premiery nie ma sensu, skoro dzięki Windows Store i Windows Update łatki mogą być błyskawicznie wysłane każdemu użytkownikowi i automatycznie zainstalowane. Niewątpliwie jednak wieść, że najnowszy system operacyjny Microsoftu jest sprzedany jako, jak twierdzi Otellini, niekompletny produkt, może mieć zły wpływ na postrzeganie Windows 8 przez konsumentów.

Za: chip.pl

Piszę poprawnie po polsku!

 
Portator
Ranga: Redaktor
Liczba postów: 3.458
Dołączył: 09 2012

Podziękował: 2
Pomógł: 6
26.09.2012, 09:27
Odpowiedz
 
Reklama: System reklamy TestTemat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.

Google
Facebook